En iyi akıllı telefon aksesuarları

HAFİF TASARIM
Standart 3.5mm yardımcı jak, tüm Apple Cihazlar, Android Akıllı Telefonlar, Windows Telefonlar ve MP3 / MP4 Çalarlar için idealdir.
Ultra ince Kulaklık Hattı ve mikrofonlu bir Y-simetrik arayüz tasarımı; hem uygun hem de şık.
Dahili mikrofon, çok işlevli bir düğmeyle eller serbest konuşma yapın 1 çağrıyı cevaplamak için tıklayın, ikinci elinizi tıklayın ve Siri (IOS) ile konuşmak için 3 saniye boyunca uzun basın, ayrıca 1 Oynatma / Durdurma, Sonraki Parça için 2 tıklama, Önceki Parça için 4 tıklama (4 tıklama sadece iOS'ta çalışabilir)


İNANILMAZ SES
Yüksek ses si ve yüksek çözünürlüklü ses için birinci sınıf kulaklık. Egzersiz, seyahat sırasında veya günlük kullanımda dinlemek için mükemmeldir.
Kulaklıkları dinlerken yerinde tutmak için yumuşak dış silikonlu sabit kulak içi tasarım.
3 çift yumuşak jel kulak ucu dahil. Kulakiçi kulaklıklar, kulaklara nazik ve güvenli bir şekilde oturur, güvenli yerleştirme, uzun süreli konfor ve daha iyi Gürültü İzolasyon efekti sunar.

Menü

Sepetim

Kapat
Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

E-posta adresinize bir şifre gönderilecektir.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Zaten bir hesabınız var mı?

Hızlı Görünüm

Kapat

Kategoriler

X
Whatsapp
Merhaba, Ürünler hakkında tüm sorunlarınızda yardımcı olabiliriz. Ayrıca, bayilik ve toptan alım için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.